Dekarbonizácia motora vodíkom

Ponúkame profesionálnu neinvazívnu dekarbonizáciu motora vodíkom už od 60,0 € bez Dph – 72,0€ s Dph.

Ak máte novšie vozidlo , vozidlo s DPF filtrom , staršie vozidlo, problém s emisnou kontrolou chcete zlepšiť štartovanie motora alebo výkon motora , máte štart stop systém ,jazdíte v mestskej premávke poprípade máte problém so spotrebou doporučujeme nechať si spraviť u nás dekarbonizáciu motora vodíkom.

Používame najmodernejší stroj ktorý mení destilovanú vodu na vodík a kyslík. Vodík vháňame do sacej časti motora a spolu s kyslíkom pri spaľovaní mení usadeniny v spaľovacej a výfukovej časti motora chemickou reakciou na plyn.

Dekarbonizácia je vhodná aj ako prevencia a ochrana motora. Motor sa vám počas životnosti zanáša karbónom hlavne v neprístupných vnútorných priestoroch a to najmä v spaľovacom priestore na piestoch , ventiloch, lopatkách turba ,sviečkach , vstrekovačoch, katalyzátore a DPF filtri. Dekarbonizácia vodíkom dokáže tieto usadeniny vyčistiť bez nákladného rozoberania motora a výmeny drahých náhradných dielov. Tento spôsob je najlacnejším spôsobom ako vyčistiť motor.

Po absolvovaní dekarbonizácie sa na vozidle znižujú emisie, dymivosť, hlučnosť , klepanie a spotreba. Naopak zvyšuje sa životnosť a navracia sa stratený výkon motora, uľahčuje štartovanie a spaľovanie . Zároveň sa dokáže spriechodniť katalyzátor a DPF filter spriechodniť EGR ventil ak je funkčný, a znížiť diferenčný tlak.
Naša spoločnosť disponuje jedným z najväčších a najsilnejších strojov na dekarbonizáciu ktorý dodá 100% objemu potrebného vodíka pre úspešnú dekarbonizáciu motora.

Dokážeme dekarbonizovať motocykle bežné vozidlá aj veľkoobjemové motory osobných aj nákladných automobilov, autobusov a stavebných strojov.