V DM Autoservise v Bratislave máme bohaté skúsenosti so všetkými bežnými službami autoservisu, motoservisu a pneuservisu, obslúžiť ale vieme i náročných zákazníkov. Každú spoluprácu starostlivo zostavujeme podľa želaní klienta a snažíme sa Vám vyhovieť časovo, skladbou služieb i kvalitou. Ak ste z našich webových stránok nezistili, či dokážeme pomôcť práve Vám, stačí sa kedykoľvek ozvať na telefónne číslo 02 / 4552 1096 nebo 0905 483 100. Urobíme maximum, aby sme Vám vyšli v ústrety!

Služby autoservisu

V našej spoločnosti sa prirodzene špecializujeme predovšetkým na služby autoservisu, ktoré zahŕňajú ako opravy závažných porúch, tak pravidelné servisné prehliadky. Náš skúsený tím vie, kam siahnuť, aby ste mohli znovu jazdiť bezpečne a v plnej kráse. Používame kvalitné nástroje a technológie, ktoré priebežne doplňujeme, aby sme dokázali držať tempo s vývojom celej oblasti. Samozrejmým základom našej práce je kvalitná diagnostika – predovšetkým v prípade autoelektroniky využívame špičkové diagnostické nástroje, ktoré nám pomáhajú určiť, čo presne je zlé. Služby autoservisu ponúkame osobným i úžitkovým automobilom pod 3,5 t, bez ohľadu na značku a typ vozu.

Služby nášho autoservisu zahŕňajú:

 • záručné i pozáručné prehliadky
 • opravy motorov
 • opravy prevodoviek a bŕzd
 • výmeny olejov a prevádzkových kvapalín
 • nastavenie geometrie
 • výmeny spojok a tlmičov
 • oprava elektroniky
 • klampiarske práce
 • lakovnícke práce
 • autotuning a športové úpravy automobilov

a ďalšie.

Pneuservis

Ak sa chcete vyhnúť pokute i nebezpečnej jazde, prezujeme Vám pred zimnou i letnou sezónou včas pneumatiky a ak budete chcieť, tie staré uskladníme. Vieme tiež kvalitne opraviť defekty alebo disky. Ďalšie naše služby zahŕňajú:

 • výmena off-road, runflat i nízkoprofilových pneu
 • vyvažovanie kolies
 • predaj pneu

a ďalšie.

Výmenu pneu je najlepšie zrealizovať hneď potom, čo vonkajšia teplota klesne pod 7 °C alebo ju naopak presiahne. Aby ste sa uistili, že v nových pneumatikách budete jazdiť včas, odporúčame sa zakaždým objednávať s dostatočným predstihom.

Motoservis

Rovnako ako vieme kvalitne opraviť i prehliadnuť Váš automobil, zvládneme sa špičkovo postarať i o motocykel akéhokoľvek typu. Služby motoservisu zahŕňajú:

 • záručné a pozáručné prehliadky
 • opravy motorov a tlmičov
 • výmeny olejov a prevádzkových kvapalín
 • výmena filtrov a sviečok
 • nastavenie geometrie
 • lakovnícke práce

a ďalšie.

Náhradné diely

Priamo na sklade máme tisíce súčiastok na všetky značky i typy áut a motocyklov. Každý náhradný diel ponúkame v niekoľkých variantoch od rôznych výrobcov a podľa typu Vášho vozu Vám radi ponúkneme ten, ktorý bude pre Vás optimálny. Bežné súčiastky vieme v prípade poruchy nahradiť okamžite, tie neobvyklé maximálne do niekoľkých málo dní. Pre náročných klientov vieme zohnať i neobvyklé náhradné diely, ktoré sa ťažko hľadajú v autoservisoch i na internete. Samozrejmosťou je i kvalifikované odborné poradenstvo pre všetkých, ktorí sa v ponuke tak trochu strácajú.

ChipTuning

Naša spoločnosť je zároveň prevádzkou AutoChip, ktorá poskytuje špičkový chiptuning. Ten umožňuje upraviť software riadiacej jednotky motora tak, aby sa výkon automobilu zvýšil až o 35 % a točivý moment až o 40 %, čo už so sebou zároveň automaticky nesie i výrazné zníženie spotreby. Chiptuning tak zďaleka nie je určený len pre tých, ktorí chcú vlastniť silnejšie auto, ale ocení ho naopak i tí z vodičov, ktorí túžia po výraznej úspore.

Dekarbonizácia motora vodíkom

Ponúkame profesionálnu neinvazívnu dekarbonizáciu motora vodíkom už od 60,0 € bez Dph – 72,0€ s Dph.

Ak máte novšie vozidlo , vozidlo s DPF filtrom , staršie vozidlo, problém s emisnou kontrolou chcete zlepšiť štartovanie motora alebo výkon motora , máte štart stop systém ,jazdíte v mestskej premávke poprípade máte problém so spotrebou doporučujeme nechať si spraviť u nás dekarbonizáciu motora vodíkom.

Používame najmodernejší stroj ktorý mení destilovanú vodu na vodík a kyslík. Vodík vháňame do sacej časti motora a spolu s kyslíkom pri spaľovaní mení usadeniny v spaľovacej a výfukovej časti motora chemickou reakciou na plyn.

Dekarbonizácia je vhodná aj ako prevencia a ochrana motora. Motor sa vám počas životnosti zanáša karbónom hlavne v neprístupných vnútorných priestoroch a to najmä v spaľovacom priestore na piestoch , ventiloch, lopatkách turba ,sviečkach , vstrekovačoch, katalyzátore a DPF filtri. Dekarbonizácia vodíkom dokáže tieto usadeniny vyčistiť bez nákladného rozoberania motora a výmeny drahých náhradných dielov. Tento spôsob je najlacnejším spôsobom ako vyčistiť motor.

Po absolvovaní dekarbonizácie sa na vozidle znižujú emisie, dymivosť, hlučnosť , klepanie a spotreba. Naopak zvyšuje sa životnosť a navracia sa stratený  výkon motora, uľahčuje štartovanie a spaľovanie . Zároveň sa dokáže spriechodniť katalyzátor a DPF filter spriechodniť EGR ventil ak je funkčný, a znížiť diferenčný tlak.
Naša spoločnosť disponuje jedným z najväčších a najsilnejších strojov na dekarbonizáciu ktorý dodá 100% objemu potrebného vodíka pre úspešnú dekarbonizáciu motora.

Dokážeme dekarbonizovať motocykle bežné vozidlá aj veľkoobjemové motory osobných aj nákladných automobilov, autobusov a stavebných strojov.