O nás

V DM Autoservise v Bratislave sa už veľa rokov staráme o autá a motorky všetkých značiek i typov a spolu so svojim profesionálnym tímom zaisťujeme, aby ste sa na cestu mohli znovu vydať bezpečne a v perfektnej kondícii. Naša ponuka zahŕňa kompletný záručný i pozáručný servis, vrátane opráv motorov, elektroniky, klampiarskych a lakovacích prác alebo tuningu. Zaisťujeme tiež služby pneuservisu alebo predaj náhradných dielov. Pretože chceme, aby ste od nás vždy odchádzali maximálne spokojní, používame tie najkvalitnejšie nástroje a technológie, ktoré sú v súčasnosti na trhu k dispozícii.

Vďaka poctivej remeselnej práci vieme zaistiť výbornú funkčnosť i tých súčiastok, ktoré prešli nadmerným  zaťažením alebo haváriou, a vrátiť Vám ich v rovnakej podobe, ako keď prvý krát vyšli z továrne. Každá naša spolupráca prebieha individuálne a v súlade s potrebami klienta – i vďaka tomu tak dokážeme uspokojiť náročných zákazníkov alebo majiteľov málo rozšírených vozidiel. Chceme, aby bol náš servis dokonalý v každom detaile a preto vždy pracujeme na základe starostlivého zhodnotenia problému i podrobných konzultácií so zákazníkom. Pomôcť dokážeme i Vám, či už potrebujete len rýchlu pravidelnú kontrolu, alebo hľadáte niekoho, kto by Vám dokázal poskytnúť akútnu opravu ťažko poškodeného vozidla.

Čo konkrétne pre Vás v DM Autoservise dokážeme urobiť?

  • V rámci služieb autoservisu realizujeme pravidelné servisné prehliadky i akútne opravy. Venujeme sa iba automobilom do 3,5 t, zato ale zvládneme ako úžitkové, tak osobné vozidlá a pracovať dokážeme so všetkými značkami i typmi áut. Zaisťujeme záručný i pozáručný servis automobilov, opravujeme motory i elektroniku, zaisťujeme klampiarske a lakovnícke práce. Nastavíme Vám geometriu kolies, vymeníme olej, naplníme klimatizáciu alebo vymeníme brzdové súčiastky. Špeciálnou súčasťou našich služieb je i autotuning a športové úpravy automobilov.
  • K službám nášho pneuservisu nepatrí len sezónne prezúvanie pneumatík, aby ste so začínajúcou zimou mohli jazdiť bezpečne, ale i opravy defektov a diskov alebo vyvažovanie kolies. Priamo v našej prevádzke Vám radi predáme niektoré z celého radu typov pneumatík alebo pre Vás niektoré objednáme. Pre Vaše pneumatiky ponúkame tiež sezónne uskladnenie.
  • Podobne ako v prípade automobilov ponúkame kompletný servis i na motocykle, vrátane záručných i pozáručných prehliadok. Zvládneme kompletnú opravu motorov, elektroniky, tlmičov, chladičov alebo geometrie. Váš motocykel prezujeme alebo pneu opravíme.
  • Priamo na sklade máme tisíce náhradných dielov a dokážeme zohnať i tie menej bežné za prijateľnú cenu. Pri každom kuse sme schopní dodať niekoľko značiek a radi Vám tiež kvalifikovane poradíme a pomôžeme Vám sa v ponuke náhradných dielov vyznať.

Pokiaľ svoje auto potrebujete nechať prehliadnuť alebo opraviť, budeme radi, ak sa zastavíte  kedykoľvek  v našej prevádzke v Bratislave. Dáme si záležať na tom, aby naše služby dokonale zodpovedali všetkým Vašim potrebám. Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Prevádzkové hodiny

Pondelok – Štvrtok 8:00 – 17:00
Piatok 8:00 do 12:00