Skúsenosti autoservisu

V DM Autoservise máme za sebou už stovky drobných i rozsiahlych zákaziek pre klientov nielen z Bratislavy, ale i z jej širokého okolia. Spoločnosť vznikla v roku 2002 a za pätnásť rokov, ktoré od tej doby uplynuli, sme nazbierali veľké množstvo skúseností, vďaka ktorým dnes dokážeme uspokojiť i tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov.

Od samého začiatku sme sa aktívne zaujímali o vývoj nášho oboru a snažili sme sa svoj servis rozširovať v reakcii na požiadavky našich zákazníkov. Technológie i trendy sa neustále vyvíjajú a pre nás je dôležité držať s nimi krok. Zároveň sa nebojíme ponúkať i služby, ktoré v iných autoservisoch nenájdete. K nim patria napríklad naše služby v oblasti tuningu, o ktoré majú dlhodobo záujem ako tí klienti, ktorí sa rozhodli zlepšiť výkon svojho auta, tak tí, ktorí hľadajú predovšetkým spôsoby, ako ušetriť na pohonných hmotách.

Sme radi, že naši zákazníci naše služby oceňujú a snažíme sa, aby sme ich dôveru nesklamali. Vyskúšať nás môžete i Vy. Tešíme sa na Vás!